НПП КРАКОВ


На озброєння України стали ЗРК Avenger

Источник-https://mil.in.ua/uk/news/na-ozbroyennya-ukrayiny-staly-zrk-avenger/

На озброєння України стали ЗРК Avenger

AN/TWQ-1 Avenger HMMWV Військова допомога ЗРК ППО та ПРО США Україна Україна-США

Українські сили протиповітряної оборони посилили самохідними зенітно-ракетними комплексами AN/TWQ-1 Avenger.

Кадри з цими системами та українськими військовими показали аналітики з Ukraine Weapons Tracker.

Це перші кадри з нещодавно переданою американською системою протиповітряної оборони ближнього радіуса дії.

 

Загалом Україна мала отримати від Сполучених Штатів 12 таких зенітно-ракетних комплексів.

 

Ці машини прибули зі США до Німеччини у першій половині лютого. Техніку доставляли до німецького порту у Бремергафені.

Самохідний зенітно-ракетний комплекс AN/TWQ-1 Avenger українських військових. Березень 2023. Кадр з відео Ukraine Weapons TrackerКомплекс призначений для ураження повітряних цілей на висотах 0,5-3,8 км та дальностях 0,5-5,5 км.

Американський самохідний зенітно-ракетний комплекс ближньої дії, встановлений на шасі армійського позашляховика HMMWV.

 

На ЗРК встановлено два контейнери по 4 ракети FIM-92 Stinger, зенітний кулемет Browning M2 калібру 12,7 мм та оптико-електронну станцію.

 

Можливості

У комплект поставки входить пульт дистанційного керування. Система виявлення всепогодна і забезпечує виявлення цілей за будь-яких умов видимості завдяки вбудованому тепловізору.

Самохідний зенітно-ракетний комплекс AN/TWQ-1 Avenger. Фото: JanesЗа рахунок високоманеврених ракет, що здатні самостійно наводитись на ціль, великокаліберному зенітному кулемету та високому рівню автоматизації, цей комплекс має стати ефективним та дешевим засобом протиповітряної оборони України.

Застосування у зенітному комплексі відносно дешевих та розповсюджених ракет від переносного зенітного ракетного комплексу FIM-92 Stinger, які масово постачаються в Україну західними країнами-партнерами, дозволяє йому швидко інтегруватись в українську логістику та стати на бойове чергування.

Самохідний зенітно-ракетний комплекс AN/TWQ-1 Avenger. Фото: JanesЦей зенітно-ракетний комплекс також може посилити протиповітряну оборону підрозділів сухопутних військ на передовій, захищаючи їх від ворожої армійської авіації та безпілотних літальних апаратів. Також новий ЗРК може працювати під час руху в колоні техніки: захищати і себе, й інші бойові машини. Це суттєва перевага над звичайним піхотним розрахунком із переносним зенітним комплексом. Також Avenger може однаково якісно працювати за будь-яких погодних умов та у будь-який час доби. А негода та сутінки – це слабке місце піхотних розрахунків ПЗРК.

Если вы считаете, что эта заметка была вам полезна и вас заинтересовала, тогда делитесь и пишите комментарии.

Добавить комментарий