НПП КРАКОВ


У Києві відновили понад тисячу одиниць енергообладнання, пошкодженого через ворожі обстріли

У Києві відновили понад тисячу одиниць енергообладнання, пошкодженого через ворожі обстріли

Це 70% від того, що було уражено ракетами, шахедами.

У столиці продовжують ремонт пошкодженого внаслідок обстрілів енергетичного обладнання. Уже відновили понад 1 000 одиниць обладнання. Це 70% від того, що було уражено ракетами, шахедами.

Про це під час пресбрифінгу щодо підготовки міста до наступного опалювального сезону заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За його словами, ці роботи не припиняються і є для міської влади пріоритетними. Тому в межах підготовки до опалювального сезону запланований комплекс заходів, що дозволить повернути ще більші обсяги втраченої енергопотужності.

«Також розпочинаються необхідні для підготовчого періоду гідравлічні випробування мереж. На жаль, цей процес супроводжується необхідністю припинити постачання гарячої води мережами на певний період. Але саме такі випробування дозволяють виявити аварійні ділянки трубопроводів і замінити їх. Одразу хочу перепросити в киян за тимчасові незручності. Ми намагатимемось скоротити цей термін до мінімуму», – сказав заступник голови КМДА.

Він також підкреслив, що попри постійні ракетні атаки ворога на об’єкти енергетичної інфраструктури, попередній опалювальний сезон пройшов досить стабільно.

«Завдяки системній підготовці минулого року, зокрема повноцінному проведенню гідравлічних випробувань і ретельній діагностиці трубопроводів, рівень аварійності під час цього опалювального сезону зменшився на 15%. Тому ця робота себе виправдовує, і ми ретельно її виконуватимемо», – пояснив Петро Пантелеєв.

Раніше повідомлялося, що у Київській області повністю та частково із забезпеченням життєдіяльності вже відновили майже 17 тис. об’єктів. Основна частина, 15,3 тис. будинків, це приватні та багатоквартирні будинки.

Если вы считаете, что эта заметка была вам полезна и вас заинтересовала, тогда делитесь и пишите комментарии.

Добавить комментарий