НПП КРАКОВ


Спікер Повітряних Сил розповів про результати відбиття силами ППО та ПРО масованого удару супротивника 13.01.2024 р

СУБОТА, 13 СІЧНЯ 2024,
Повітряні сили про результати атаки РФ 13 січня: Ракети гірше летять, українська РЕБ діє
УЛАМОК РОСІЙСЬКОЇ РАКЕТИ Х-55, ФОТО ІЛЮСТРАТИВНЕ З TELEGRAM АНДРІЯ НЄБИТОВА

Під час комбінованої повітряної атаки Росії по Україні вранці 13 січня понад два десятки російських ракет та дронів не досягли цілей внаслідок самопідривів, влучання в безлюдні території та завдяки ефективній роботі українських засобів радіоелектронної боротьби,  повідомляє НВП КРАКОВ з посиланням на УП.

Джерело: речник Повітряних сил полковник Юрій Ігнат в ефірі національного телемарафону та в коментарі “Українській правді”

Пряма мова:

«Сьогодні ми бачили шість «Кинджалів», ми про них повідомляли. Половина точно не досягла цілей – це 100%», – сказав Ігнат.

При цьому він не виключив, що під час сьогоднішньої атаки могли бути кілька фальш-цілей.

Ігнат додав, що всього під час обстрілу понад 20 повітряних об’єктів росіян не досягли цілей. За словами речника ПС ЗСУ, вони могли впасти на відкритій місцевості або був підрив у повітрі, або на них вплинула дія засобів радіоелектронної боротьби ЗСУ.

«Добре, що російські ракети не лише протидію отримують Сил оборони, але дедалі гірше летять «точно в ціль», як вони пишуть. Ракети стають менш якісними та не долітають до своїх цілей», – зазначив Ігнат.

“Понад 20 повітряних цілей, окрім тих 8 (знищених українською ППО -ред.), якими атакував ворог, не досягли своїх цілей. Що під цим розуміється? Або впали в полі, або підрив у повітрі, або вплинули засоби радіоелектронної боротьби Сил оборони. Результати сьогоднішнього відбиття повітряного нападу маємо такі.

На картинці всього 8 (збитих), це 8, по яких відпрацювала протиповітряна оборона саме вогневими засобами.

Деталі: На уточнююче запитання УП, що більше вплинуло на такий результат “в молоко” російських засобів повітряної атаки, речник Повітряних сил наголосив на недоцільності розкривати всі деталі протидії ворогу, але зазначив, що це сукупність факторів: як імовірна погана якість російського озброєння, так і ефективність української РЕБ.

Що передувало: У ніч на 13 січня російські загарбники завдали повітряного удару по Україні, застосувавши 40 засобів – крилаті, аеробалістичні, авіаційні, зенітні керовані ракети та ударні БПЛА, з них 8 ракет було знищено силами ППО. Більшість не влучили завдяки роботі українських систем РЕБ, зазначили в Повітряних силах.

Если вы считаете, что эта заметка была вам полезна и вас заинтересовала, тогда делитесь и пишите комментарии.

Добавить комментарий